Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Podzimní zátiší, nesignováno, na zadní straně označeno razítkem "Z pozůstalosti Bohuslava Reynka", tisk Daniel a Jiří Reynkovi, suchá jehla/papír, 147 x 108 mm (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 28.000,-
- Rufpreis:
CZK 5.000,-
Auktion: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Auktionsort: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Besichtigung: | 03.09. - 22.09.2018 |